Informacje dodatkowe

Ten dział serwisu, to informacje pomocnicze związane z Systemem XL. Gdy w 2006 roku kończyliśmy pracę nad pierwszym etapem jego rozwoju, ostatnim naszym zadaniem było uporządkowanie informacji w naszym dotychczasowym serwisie internetowym. Niżej wyjaśniamy szczegóły decyzji, w efekcie których postanowiliśmy pozostawić następujące tematy:

W latach 1998-2006 ta część serwisu nazywała się Forum użytkowników i zawierała podrozdziały: Aktualności, Problemy i Różności. W chwili obecnej w internecie wiele słów zmieniło swoje znaczenie. Najogólniej, w tej części na przestrzeni tych 9 lat, umieszczaliśmy wszelkiego rodzaju informacje związane z naszą pracą, odpowiadaliśmy na najczęściej zadawane pytania, wyjaśnialiśmy szczegóły zmian w prawie gospodarczym i odpowiadające im zmiany w pracy programów.
Obecnie, wszystkie te informacje, w nieco odmiennej formie, zawarte są w pomocy kontekstowej Systemu XL. Praktycznie, zamieszczane tutaj informacje i tysiące rozmów z użytkownikami stały się podstawą do napisania od nowa pomocy kontekstowej programu oraz przygotowanie Multimedialnego podręcznika księgowości i informatyki.
Jednocześnie, nie zdecydowaliśmy się usunąć stąd treści innego rodzaju, które pozostawiamy z niemodnego dziś sentymentu, oraz dla pamięci naszej i Waszej (patrz: kabaret).

Początek serwisu