Różności, czyli KABARET - nowa nazwa od 2004 roku

Uwaga (11.02.2006) - prawie minął rok, jak przestaliśmy uzupełniać ten dział serwisu - to wynik "opadających rąk".
Dzisiaj, po wysłuchaniu konferencji prasowej Ministra Finansów RP, Prof. Gilowskiej, na temat "ewentualnych" zmian w prawie gospodarczym, musimy odnotować wg nas ważny fakt: oto pierwszy raz (od 16 lat) słyszeliśmy, że Minister Finansów mówił coś o "podstawach logiki" w prawie gospodarczym ! Dla nas już to jest sukcesem! Życzymy POWODZENIA, a boimy się tylko co tym zrobią "ustawodawcy" i "lobbiści" - TFU!
23.06.2006 - koniec Prof.Gilowskiej, chce się kretyńsko powiedzieć: "a nie mówiłem"...............


Temat nieograniczony - taka "gazetka" dla wszystkich naszych korespondentów. Jedyne zastrzeżenie, za treść tego serwisu my odpowiadamy, więc zastrzegamy sobie prawo decydowania, jakie korespondencje zamieścimy. Jesteśmy otwarci i tolerancyjni - jednak bez przesady. I już.  Do tego, obecnie (początek 2005 roku) - przed nami uporządkowanie tych wszystkich tekstów, ale po co ? Wiemy jedno, zostawimy je "bez poprawek", ale kiedyś, jak będzie czas, wyjaśnimy "dokładnie" = dlaczego powstały. Zwłaszcza, że dopiero teraz rozumiemy, w jakim państwie żyliśmy, jacy byliśmy naiwni - kurcza wstyd. Jedno jednak jest pewne, bo podobno naiwność jest nieuleczalna, więc nadal sądzimy, że wszelkie JELITY III RP dały dupy...

Zgodnie z ideą FORUM, działu Różności, w tej chwili istnieją następujące tematy:
(uwaga - kolejność poniższej listy przypadkowa, są tam tematy naprawdę poważne i mniej poważne, ale dla nas najważniejsza sprawa - jest to jakaś "dokumentacja" rzeczywistości III RP  (nie tylko III RP od 2004r) - ku pamięci naszej i Waszej. 

Najbardziej aktualne zawsze są Złote myśli

Aktualności | Problemy