ZAKUP LICENCJI

Od 2004 roku System XL ma cenę zerową. Obowiązuje tylko roczna opłata licencyjna za używanie poszczególnych jego modułów. Roczna opłata licencyjna zapewnia użytkownikowi bezpłatne: aktualizacje, nowelizacje (czyli dalszy rozwój programu) i - co najistotniejsze - bezpłatną konserwację modułów Systemu XL. W jaki sposób to zaprojektowano, wyjaśniamy niżej. Zależało nam na tym, aby każdy (nawet laik w obsłudze komputera) mógł obsłużyć instalację programu, jego ewentualne aktualizacje - nowelizacje oraz wykonać wszelkie "prace" związane z naprawą programu, gdyby zaistniały jakieś problemy. 

Instalacja - polega na pobraniu programu z tabeli modułów pliku instalacji do swego komputera i jego uruchomieniu. Program po uruchomieniu przeprowadzi instalację (ma własną pomoc kontekstową) - szczegółowe informacje w: Instalacja, aktualizacja, konserwacja Systemu XL.

Licencja - jest wpisywana poprzez specjalną funkcję pomocniczą każdego modułu Systemu XL. Polega na wpisie kodu podawanego przez nas telefonicznie, po rejestracji opłaty licencji. Licencja upoważnia do używania modułów Systemu XL na dowolnej ilości komputerów w firmie. Wyjaśnienia szczegółowe...

Zamówienie - to włączenie formularza w celu przesłania danych do wystawienia faktury na zamówione moduły Systemu XL. Można te dane przesyłać zwykłym mailem na nasz główny adres: zywiol@kki.pl

Ceny licencji są określone w tabelach programów do pobrania. Na tej podstawie można zrealizować najprostszy sposób zakupu licencji - wysłać na którekolwiek konto bankowe podane w Nasze dane odpowiednią kwotę i zadzwonić po kod wpisu licencji. Proszę pamiętać o udostępnieniu danych do wystawienia faktury VAT, którą wyślemy pocztą, a która jest równocześnie dowodem legalności używania modułu Systemu XL.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że od 2004 roku, bez specjalnego zamówienia, nie przesyłamy programów - są zawsze dla każdego dostępne - tutaj w naszym serwisie. Uważamy, że obecnie, kiedy internet (nawet w Polsce) jest powszechnie dostępny, nie ma sensu gromadzenie przez użytkowników dyskietek czy też płyt CD z jego kolejnymi wersjami, zwłaszcza, że programy instalacji Systemu XL są równocześnie programami aktualizacji i konserwacji (patrz: wyjaśnienia szczegółowe powyższych tematów) - bezpłatnie dostępnymi dla licencjonowanych użytkowników .

Początek serwisu Pobieranie programów | Opis programów